MyMap - mis see on?

MyMap on isikupärane linnakaart-poster, mille kujundamisel saad ise kaasa lüüa. Nimelt saad valida oma postrile ükskõik millise asula, linnaosa või linna - olgu selleks mõni metropol teises maailma otsas või väike külake siinsamas Eestis. Linnakaardile saad soovi korral lisada ka asukohamärkija ja oma personaalse sõnumi, aadressi, mõtte või soovi.

MyMap on unikaalne ja pilkupüüdev dekoratiivne element, millega saad luua isikupära oma koduseintele. MyMap'i abil saad väljendada armastust konkreetse linna või asula vastu, olgu selleks siis sünnikoht, lemmik puhkusepaik, unistuste sihtkoht või lihtsalt paik, millel on sinu jaoks eriline tähendus. Samuti on MyMap ideaalne kingitus lähedasele näiteks koolilõpetamise, töökohavahetuse,  kolimise või muu isikliku sündmuse puhul, millel on seos mõne kindla asukohaga.  

Oluline info
  • MyMap postrid trükitakse kõrgkvaliteetse trükiga 200g paberile ning saad valida kahe suuruse vahel: A4 (297 x 210 mm) või A3 (420 x 297 mm).
  • MyMap valikus on kaks disaini: must-valge või värviline, millele saad omakorda valida, kas 2-realise või 3-realise teksti.
  • MyMap postrite hinnad ei sisalda pildiraame.
  • Postrid pakime tugevast kartongist postitustoru sisse ning saadame need kohale pakiautomaadiga.
  • Postrite tarneajaks on 4-8 päeva.
Rohkem inspiratsiooni leiad meie instagrammilehelt